بیانیه ماموریت

  از آنجایی که در مسیر مدرنیسیم و حرکت جوامع به سمت صنعتی شدن همواره فاصله ی بشر از طبیعت رو به افزاش است و مصنوعات فلزی و سنگی جایگزین گیاهان زیبای خانگی [این موجودات زنده ی مفید و سرشار از انرژی های مثبت ]خواهند شد شرکت نوآوران کشت و صنعت ساینا با ارائه ی محصولاتی کاملا ارگانیک و با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا در حوزه ی نگهداری از گیاهان آپارتمانی همواره سعی در ارتقا کیفیت زندگی جوامع و تبدیل بشر هزاره ی سوم به باغبانی خانگی دارد. یکی دیگر از آسیب های صنعتی شدن، افراط سود جویان در استفاده ی نادرست و بی رویه از کود های شیمیایی در مزارع و باغ هاست، جریانی که نه تنها کلیه ی فواید محصولات کشاورزی را از بین می برد بلکه آن ها را به سمومی در شمایل میوه و دیگر محصولات کشاورزی تبدیل کرده است .شرکت نوآوران کشت و صنعت ساینا با انجام تحقیقات بوم شناختی در مناطق مختلف اقدام تولید کود ها و مواد آلی کشاورزی کاملا ارگانیک کرده تا کشاورزان و باغدارها را از کلیه ی کودهای شیمیایی بی بهره کرده و باعث ارتقاء سلامت روحی و جسمی بشر امروز و نسل های آینده شود. یکی دیگر از آسیب های صنعتی شدن، افراط سود جویان در استفاده ی نادرست و بی رویه از کود های شیمیایی در مزارع و باغ هاست، جریانی که نه تنها کلیه ی فواید محصولات کشاورزی را از بین می برد بلکه آن ها را به سمومی در شمایل میوه و دیگر محصولات کشاورزی تبدیل کرده است .شرکت نوآوران کشت و صنعت ساینا با انجام تحقیقات بوم شناختی در مناطق مختلف اقدام تولید کود ها و مواد آلی کشاورزی کاملا ارگانیک کرده تا کشاورزان و باغدارها را از کلیه ی کودهای شیمیایی بی بهره کرده و باعث ارتقاء سلامت روحی و جسمی بشر امروز و نسل های آینده شود.

  علت انتخاب کشت وصنعت ساینا برای خرید

  مقرون به صرفه

  سیستم یکپارچه حمل و نقل کشت و صنعت ساینا , کودها و خاک های خریداری شده شما را بدون هیچ هزینه ای بدست شما میرساند.

  مشاوره حرفه ای

  نتیجه ی یک مشاوره حرفه ای , خرید حرفه ای هم میشود . از آنجا که کود و خاک یک کالای ضروری برای گل و گیاه است , پس از کارشناسان مجرب ما رایگان مشاوره بگیرید تا انتخاب درست را انجام دهید.

  پشتیبانی 24 ساعته

  در هر زمانی که نیاز به پشتیبانی و راهنمایی داشتید، تعلل نکنید، تلفن را بردارید و با شماره 24553 تماس بگیرید. کارشناسان ما از دل و جان پاسخ گوی شما هستند.

  گفتگو آنلاین
  Close and go back to page
  Copyright © 2018 saynakesht. All Rights Reserved.

  طراحی و توسعه N I C P . I R

  No Internet Connection